Charakterystyka i zalety korony pełnoceramicznej

Jeśli zalecono Ci założenie korony pełnoceramicznej i chcesz się dowiedzieć na jej temat kilku szczegółów, zapraszamy do lektury naszego artykułu. Dowiesz się, w jaki sposób wpływa ona na zdrowie zębów, czym się charakteryzuje oraz jak jest zakładana. Medycyna oferuje dzisiaj…

Czym zajmuje się chirurgia stomatologiczna

Prawdopodobnie każdemu przychodzą do głowy pewne skojarzenia, kiedy słyszy o chirurgii stomatologicznej. Czym jednak właściwie się ona zajmuje? Co robi chirurg stomatolog w porównaniu z dentystą, do którego chodzimy na wizyty kontrolne? W tym artykule piszemy o tym, czym jest…

Licówki – wskazania i przeciwwskazania

Piękny, perliście biały uśmiech to marzenie wielu osób. Niestety, ze względu na różnice w budowie kostnej każdego człowieka nie każdy ma na tym polu równe szanse. Według danych pozyskanych z różnych badań społecznych, aż 75% Polaków nie jest zadowolonych ze…

Krawdent

Krawdent oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych oraz ortodontycznych. Zarówno proste zabiegi dentystyczne jak i estetyczne takie jak wybielanie zębów przeprowadzane są przy użyciu najnowszych technik oraz materiałów.

Bert Dent

Bert Dent to klinika, która oferuje leczenie zębów bez bólu i w jak najprzyjemniejszej atmosferze. Doświadczona kadra zaproponuje najlepsze metody leczenia i poprowadzi cały proces od początku do końca.

Dental Plus

Dental Plus to nowoczesna klinika dentystyczna, która oferuje kompleksowe leczenie zębów. Oferowane leczenie jest dostosowane do każdego przypadku. W klinice preferuje się metody generujące jak najmniejszy ból tak aby pacjent nie odczuwał dyskomfortu związanego z leczeniem.

Gabinet Stomatologiczny Łódź

Gabinet Stomatologiczny mieści się w Łodzi i oferuje kompleksowe usługi dentystyczne oraz protetyczne. Używane są tu wyłącznie najlepsze materiały oraz technologie a doświadczona kadra zrobi wszystko by leczenie odbywało się bez bólu.

Stomatolog Opole

Dentysta Opole zajmuje się każdymi przypadkami, które wymagają interwencji lekarza stomatologa. Wieloletnie doświadczenie pozwala na zaproponowanie najlepszego leczenia dla każdego pacjenta. Wszystkie wizyty odbywają się w przyjaznej atmosferze.

Luxdentica

Luxdentica to nowoczesna klinika stomatologiczna działająca w Krakowie. W swojej ofercie posiada wszystkie standardowe zabiegi stomatologiczne oraz świadczenia z zakresu protetyki oraz implantologii.